Herní projekty

Spring

Spring je krásná point-and-click adventure s unikátní estetikou. Adventura se sestává s několika lokací oddělených v čase i prostoru, kde akce v jedné z částí ovlivňují příběh v jiných. YouTube - Gameplay

Jazyk: Angličtina

Tým: Anna Neumanová (grafička, FDULS ZČU), Jozef Lelič (programátor, MFF UK), Pavel Šmejkal (programátor, MFF UK), Uršula Žákovská (programátor, 2D animátorka, MFF UK)

Rok: 2016

Time Lapsus

Klasická point-and-click adventura s vtipem na každé obrazovce a grafikou ve stylu Machinária. Postavte most a získejte svatý grál pomocí machinací v čase i prostoru.

Jazyk: Čeština

Tým: Pavel Halbich (MFF UK), Martin Kozma (MFF UK), Pavel Liška (FDULS ZČU)

Rok: 2015

MagicSim

Hra MagicSim je určena pro děti 5-8 let, kteří si chtějí procvičit, kde je vlevo a kde je vpravo. Hráč hledá hvězdičky v prostředí za pomocí hlasové navigace, která mu řiká, kam má jet, aby našel další nejbližší hvězdičku.

Jazyk: Slovenština

Tým: Jan Baláž (programování), Ondrej Javora (grafika), Lenak Zemančíková (design)

Rok: 2014

On the Edge (notAdota)

On the Edge je MOBA hra, ve které kontrolujete vášeho hrdinu-robota a svádíte sci-fi bitvu s až dalšími 15 protihráči. Robota si můžete velice detailně vyladit.

Jazyk: Angličtina

Tým: Petr Mácha, Michal Wirth, Pavel Pilař, Josef Pelant

Rok: 2013

DreadSide

DreadSide je arena-survival hra, ve které se snažíte udržet si od těla spoustu sci-fi potvor za pomocí nejrůznějších zbraní.

Jazyk: Angličtina

Tým: Pavel Kupka, Petr Křemen, David Futschik

Rok: 2013

The Cell

The Cell je experimentální hra, ve které jste mnohobuněčný organismus, který se snaží proplout bludištěm.

Jazyk: Angličtina

Tým: Peter Hrinčár (programování), Peter Hlísta (programování), Anna Pačesová (grafika, design), Lucie Vinická (grafika, design)

Rok: 2013

Magic Dance Dance Carpet

Další experimentální hra, ve které létáte na kouzelném koberci za pomocí DDR padu. Vším cílem je převážet různé věci sem a tam.

Jazyk: Angličtina

Tým: Jakub Janovský, Jiří Maha, Filip Bártek, Margarita Vishnyakova, Jan Drška

Rok: 2012

Before the Law

Point-and-click adventura která ve vás vyvolá Kafkovské pocity. Jste předvoláni k Zákonu ovšem bez zjevných příčin. Vydáte se tedy k Zákonu, abyste se obhájili, že jste neudělali nic špatného. Bohužel vás dovnitř nechtějí vpustit, opět bez zjevného důvodu.

Jazyk: Angličtina

Tým: Martin Černý (programování), Dominika Lippertová (grafika), Pavlína Vimmrová (skriptování), Matěj Morávek (hlas), Karel Kratochvíl (hlas), Martin Linda (hudba a zvukové efekty), Radek Čábela (produkce)

Rok: 2011

Steering Game

Projekt Steering Game patří do kategorie 'serious games'. Naučí vás, co to jsou steeringy, jak fungují a k čemu jsou nebo nejsou dobré.

Jazyk: Angličtina

Tým: Markéta Tomková (programování), Jakub Tomek (programování) and Jakub Jirka (design)

Rok: 2011